Zasilacz stabilizowany 12V 6,67A 80W MeanWell GST90A12-P1M
Kod produktu: GST90A12-P1M
Producent: MeanWell
Dostępny 7 sztuka szt. Ograniczona ilość
Data dostępności: 2020-05-16
- 10 000+ produktów w ofercie
- Doradztwo przed zakupem
- 16 lat doświadczenia w IT
- Wsparcie techniczne i serwis
- Łatwy zwrot do 14 dni (B2C)
- Karta, BLIK, przelew bankowy
- Proforma na życzenie
- Pobranie (kurier, Paczkomat)
- Instytucje publiczne: 14 dni
- Odroczony termin dla stałych kontrahentów
- ASRock Industrial
- Delock, Navilock
- GigaIPC, Gigabyte
- Jetway, Morex, Akasa
Opis produktu
Zasilacz zewnętrzny tajwańskiego firmy MeanWell, słynącej z wysokiej jakości produktów. Model GST90A12-P1M (12V 6,67A) idealnie dopasowany do przetwornic: picoPSU-80, picoPSU-90, picoPSU-80 12-32V oraz płyt głównych Thin mini-ITX ze zintegrowanym zasilaniem. Przetwornica posiada wtyk prosty o wymiarach 5,5 x 2,5 mm. Produkt może być z powodzeniem wykorzystywany do zasilania innych urządzeń (monitory, kamery). Zasilacz GST90A12-P1M wyróżnia wysoka, VI klasa sprawności (średnio 87%), długa żywotność oraz szeroki zakres temperatury pracy (-30~+70°C).