Gigabyte GA-N3160TN Thin mini-ITX Celeron N3160 6xCOM 2xLAN 12-24V DC
Kod produktu: GA-N3160TN
Producent: Gigabyte
Produkt zastąpiony nowszym modelem (GigaIPC iTXL-6412A) 0 sztuka szt. Ograniczona ilość
Data dostępności: 1970-01-01
- 10 000+ produktów w ofercie
- Doradztwo przed zakupem
- 16 lat doświadczenia w IT
- Wsparcie techniczne i serwis
- Łatwy zwrot do 14 dni (B2C)
- Karta, BLIK, przelew bankowy
- Proforma na życzenie
- Pobranie (kurier, Paczkomat)
- Instytucje publiczne: 14 dni
- Odroczony termin dla stałych kontrahentów
- ASRock Industrial
- Delock, Navilock
- GigaIPC, Gigabyte
- Jetway, Morex, Akasa
„Kupiłem do pracy 24/7. Mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania.…”
Opis produktu
Uwaga! Do płyt formatu Thin mini-ITX polecamy ultra niską obudowę Delta-Z naszej produkcji.
Gigabyte GA-N3160TN nowy, przemysłowy model płyty głównej w formacie mini-ITX ze zintegrowanym procesorem Intel Celeron N3160. Standard Thin mini-itx ma dwa zasadniczo wyróżniające - od typowych płyt mini-ITX - elementy: wysokość nie przekraczającą 20mm oraz zintegrowane układ zasilający z szerokim zakresem 12-24V DC. Oznacza to możliwość zastosowania płyty Gigabyte GA-N3160TN w systemach przemysłowych / systemach Digital Signage, gdzie potrzebna jest spora moc obliczeniowa, a zarazem niewielka przestrzeń do zamontowania obudowy (np. z tyłu monitora).
Jednostką centralną płyty Gigabyte GA-N3160TN jest procesor Intel Celeron N3160 Quad Core (rodzina Braswell) taktowany zegarem 1,60 GHz. Elementem, na który warto zwrócić uwagę jest obecność dwóch gigabitowych interfejsów LAN - pozwala to budować systemy informatyczne włączone do redundantnej sieci komputerowej. Ważną różnicą w porównaniu do wcześniejszych płyt firmy Gigabyte jest obecność aż 4. interfejsów szeregowych (2xRS232/422/485, 4xRS-232) - złącza wewnętrzne raster 2,00mm. Model GA-N3160TN oferuje dwa zewnętrzne typy wyjść video: HDMI w wersji 1.4a (rozdzielczość max 3840 x 2160px) i VGA (rozdzielczość max 1920 x 1200px) oraz jedno wewnętrzne: LVDS. Płyta główna Gigabyte GA-N3160TN oprócz slotu PCI-Express 3.0 x1 wyposażona została w złącze mSATA oraz złącze mini PCI-Express (half size). Na tylnym panelu znajdziemy ponadto cztery porty USB 3.0. Wyprowadzone zostały również wyjścia line-out oraz mikrofonowe. Zaletą płyty Gigabyte GA-N3160TN jest zintegrowane gniazdo zasilania 5.5 x 2.5mm 12-24V DC, w naszej ofercie wysokiej jakości dopasowany zasilacz 12V 6,67A firmy Seasonic.
Specyfikacja techniczna
| Typ podstawki procesora | CPU zintegrowany (BGA) |
| Format (rozmiar) | Thin mini-ITX (17x17x2 cm) |
| Chipset | Intel N3160 |
| Wspierana generacja procesorów | Intel Celeron |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SODIMM 1600MHz |
| Max. ilość pamięci RAM | 16GB |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel HD |
| Wyjścia video | 1x HDMI, 1x VGA |
| Gniazda SATA | 2x SATA 6Gbps |
| Złącze PCI Express | PCI-Express x1 |
| Złącze mini PCI-Express | 1x half-size, 1x full-size |
| Złącza USB | 4x USB 2.0, 4x USB 3.0 |
| Złącza COM / LPT / GPIO | 1x LPT, 2x RS-232/422/485, 4x RS-232 |
| Karta sieciowa | 2x Gigabit LAN |
| Karta dźwiękowa | zintegrowana |
| Dodatkowe złącza | GPIO, LVDS, SMBus |
| Zakres zasilania | +12~24V DC |
| Złącze zasilania | żeńskie (5,5mm x 2,5mm) |